دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

قیمت امروز خودروهای داخلی و خارجی / کدام خودروها ارزان شدند ؟

04 اردیبهشت 1403
قیمت امروز خودروهای داخلی و خارجی / کدام خودروها ارزان شدند ؟

قیمت خودرو امروز کاهشی گزارش می‌شود. البته شدت افت قیمت در محصولات ایران خودرو به نسبت سایر شرکت‌ها محسوس‌تر است

به گزارش بانک اول ، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ کاهشی گزارش می‌شود. البته شدت افت قیمت در محصولات ایران خودرو بیشتر بوده و خودروهای سایر شرکت‌ها غالباً با ثبات گزارش می‌شود.

گرچه کلیت بازار نزولی به نظر می‌رسد، اما در این میان خودروهایی پیدا می‌شوند که از ابتدای امروز، افزایش قیمت عجیب‌وغریبی نسبت به روز گذشته دارند.

برای مثال بهمن G۹ یکی از جدیدترین و بزرگ‌ترین محصولات شرکت بهمن موتور محسوب می‌شود که اخیراً وارد بازار شده و از ابتدای روز جاری رشد قیمتی بالغ‌بر ۹۵ میلیون تومان را به ثبت رساند و به نرخ سه میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت خودروهای داخلی

افت قیمت خودروهای داخلی از ابتدای امروز به مراتب بیشتر از مونتاژی‌ها گزارش می‌شود.

ساینا دنده‌ای S دوگانه‌سوز از معدود خودروهای دوگانه‌سوز بازار بوده که از ابتدای روز جاری پنج میلیون تومان افت قیمت دارد و به نرخ ۴۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

کوییک اتوماتیک R یکی از اقتصادی‌ترین محصولات دنده اتومات بازار به شمار می‌رود که ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با ۵۴۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود

دنا پلاس اتوماتیک سدان محبوب بازار داخلی به شمار می‌رود. این خودرو هم پنج میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته شده و به کانال یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

تارا اتوماتیک V۲ محصول لوکس ایران خودرو نیز افت ۱۵ میلیون تومانی را به ثبت رسانده و به نرخ ۹۹۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ساینا، کوئیک،دنا پلاس و تارا اتوماتیک ارزان شدند؛ قیمت خودروهای مونتاژی چقدر پایین آمد؟ | جدول قیمت ها

قیمت خودروهای مونتاژی

از ابتدای معاملات امروز، قیمت خودروهای مونتاژی به مراتب کمتر از خودروهای داخلی نوسان دارد.

جک J۴ آپشنال یکی از معدود محصولات مونتاژی است که ۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با نرخ ۸۸۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هایما S۵ اتوماتیک ۶ سرعته، کراس‌اوور مونتاژی ایران خودرو با افت پنج میلیون تومانی نسبت به دیروز، به قیمت یک میلیارد و ۵۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دیگنیتی پرایم که یکی از محبوب‌ترین و لوکس‌ترین محصولات بهمن موتور به شمار می‌رود از صبح امروز ۲۵ میلیون تومان ارزان‌تر شد و با دو میلیارد و ۶۰ میلیون تومان معامله می‌شود.

ساینا، کوئیک،دنا پلاس و تارا اتوماتیک ارزان شدند؛ قیمت خودروهای مونتاژی چقدر پایین آمد؟ | جدول قیمت ها

اخبار مرتبط
مدیران‌خودرو برای خرداد 1403، چند محصول خود را با قیمت علی‌الحساب در اختیار متقاضیان قرار داد. در شرایط فروش مدیران‌خودرو برای خرداد 1403، سه محصول ام‌وی‌ام X33 کراس‌ اتوماتیک، آریزو 5 اسپرت و تیگو 8 پرومکس IE به مخاطبان عرضه شده‌اند. مشتریان می‌توانند این سه خودرو را به‌صورت نقد و اقساط خریداری کنند. همانند دیگر بخشنامه‌های فروش مدیران خودرو، مدت زمان اقساط در این بخشنامه نیز بین یک الی پنج سال به خواست مشتری خواهد بود.
در این مرحله متقاضیان محترم می‌توانند سه انتخاب از سبد محصولات اعلامی زیر داشته باشند ولیکن در صورت تخصیص هر کدام از سه انتخاب (براساس اولویت متقاضی و ظرفیت خودرو انتخابی) قابلیت لغو سفارش و تغییر خودرو در مراحل بعدی وجود ندارد. لذا پس از تخصیص خودرو و فراخوانی از سمت شرکت عرضه کننده، در صورت عدم واریز وجه، متقاضی محترم از لیست سامانه یکپارچه عرضه خودرو وارداتی حذف می‌گردد.. لازم به ذکر است هیچگونه ثبت نام جدیدی در این مرحله انجام نشده است.
طی سال‌های اخیر خودرو به یکی از ضروریات زندگی تبدیل شده است. با این حال، بسیاری از افراد به دلیل محدودیت‌های مالی، امکان خرید نقدی خودرو را ندارند. به همین دلیل، روش‌های مختلفی برای خرید غیرنقدی خودرو مانند خرید قسطی و لیزینگ به وجود آمده‌اند.
پس از اتمام مرحله اول ثبت‌نام برای خودروهای برقی در سامانه یکپارچه جدید، گروه بهمن برنامه فروش خود را برای هونگچی EQM5 اعلام کرد. این خودرو اولین محصول وارداتی برقی است که قیمت مصرف‌کننده برای آن مشخص شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها