شنبه, 30 تیر 1403 2024,July

فروش جدید خودروی لوکس بهمن موتور از 10 اردیبهشت آغاز می شود+ قیمت

09 اردیبهشت 1403
فروش جدید خودروی لوکس بهمن موتور از 10 اردیبهشت آغاز می شود+ قیمت

بهمن موتور شرایط فروش جدید خودروی ریسپکت را اعلام کرد.

به گزارش بانک اول در ادامه شرایط فروش را مشاهده می‌کنید.

سدان جدید بهمن موتور به یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ مجهز است و می‌تواند ۱۴۷ اسب‌بخار قدرت و ۲۳۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند، همچنین یک گیربکس CVT ۹ سرعته دستی نیز این سدان را همراهی خواهد کرد. گفته می‌شود این سدان از نظر پلتفرم مشابه به چری آریزو ۵ و آریزو ۶ است.

همکاری گروه بهمن با زیرمجموعه‌های هلدینگ چری از زمان عرضه فیدلیتی بالا گرفته، ریسپکت نام سدان جدید گروه بهمن است که در اصل و در کشور چین به اسم کووین ژوآندو معروف است.

اخبار مرتبط
با انتشار آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده، جزئیات و نحوه واردات خودرو‌های دست دوم برای مردم مشخص شد.این آیین‌نامه دارای شروطی است که هر فردی قبل از واردات خودرو بایدآن را بداند
جرائم مربوط به سبقت غیرمجاز شامل پنج کد جریمه است. این تخلف جزو تخلفات حادثه ساز هم محسوب می‌شود که پلیس حساسیت بیشتری در برخورد با آن دارد. به همین دلیل برای بازدارندگی بیشتر، مبالغ این جرائم، افزایش قابل توجهی نسبت به گذشته است داشته است.
گروه خودروسازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند بشرح این بخشنامه فراهم نموده است. پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.
معاون وزیر صمت در خصوص سازوکار واردات خودرو گفت: در آیین نامه بحث سفارش را داریم که مربوط به شرکت‌های وارد کننده و ثبت آماری را داریم که مربوط به عموم مردم و متقاضیان شخصی است که می‌توانند با ثبت آماری در گمرک و پرداخت حقوق ورودی و گمرکی خودرو را ترخیص کنند و نیازی به این نیست که مردم کارت بازرگانی دریافت کنند. در آیین نامه ذکر شده مردم با کد ملی که شناسایی می‌شوند، می‌توانند برای نیاز شخصی خودرو وارد کنند. در ابتدای کار با توجه به شرایط تامین ارز یک دستگاه خودرو برای هر نفر اجازه داده شده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها