پنجشنبه, 4 مرداد 1403 2024,July

وام حرکت بانک رفاه را چگونه دریافت کنیم؟

17 اردیبهشت 1403
 وام حرکت بانک رفاه را چگونه دریافت کنیم؟

مشتریان حقیقی و حقوقی بانک رفاه کارگران که مایل به دریافت وام از این مجموعه هستند امکان برخورداری از طرح «حرکت» آن را دارند. سقف تسهیلات این طرح برای مشتریان حقیقی ۵۰۰ میلیون تومان و برای مشتریان حقوقی ۳ میلیارد تومان اعلام شده است.

  • به گزارش بانک اول ، افراد حقیقی و حقوقی که مایل به دریافت وام ۵۰۰ میلیونی و ۳ میلیارد تومانی بانک رفاه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری بدون دسته چک داشته باشند.
  • مدت سپرده گذاری و میانگین حساب متقاضی دست کم شش ماه گذشته باشد تا بتواند برای این تسهیلات درخواست بدهند.
  • افراد نیازمند معرفی ضامن رسمی هستند.
  • افراد بعد از دریافت این وام تا ۳۶ ماه زمان بازپرداخت را خواهند داشت.
  • افراد حقیقی که شرایط دریافت وام را دارند و نرخ سود برای آن‌ها ۲۲ درصد تعیین شده است باید هر ماهه ۱۹ میلیون و ۹۵ هزار و ۲۲۷ تومان قسط بپردازند.
  • جمع رقم وام و سود آن نیز به ۶۸۷ میلیون و ۵۲۸ هزار و ۱۵۷ تومان می‌رسد.
اخبار مرتبط
به منظور رفع نیازهای ضروری مشتریان موسسه اعتباری ملل ، این موسسه وام ۵۰۰ میلیون ریالی قرض الحسنه بدون ضامن پرداخت می‌نماید.
شما بعد از گرفتن اعتبار خرید، برای خرید کالا و جنس موردنیاز خودتان فقط باید به فروشگاه‌هایی بروید که تحت قرارداد با بانک هستند. حالا تصور کنید بعد از کلی رفت‌وآمد به بانک و جور کردن ضامن و گرفتن استعلام رتبه اعتباری، کالا کارت خودتان را تحویل گرفته‌اید و در سایت بانک یکی از فروشگاه‌های قبول‌کننده نزدیک خانه‌تان را پیدا می‌کنید و به آنجا می‌روید.
در این خصوص برخی از شهروندان مدعی اند به واسطه شرایط شغلی‌شان، گردش حساب‌های بالایی داشته و دارند و شاید همین موضوع موجب شده تا در بررسی وضعیت اقتصادی خانوارشان در دهک‌بندی بالایی قرار بگیرند.
پست بانک ایران در طرح تسهیلاتی رحمت به متقاضیان واجد شرایط تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند. مبلغ این وام برای اشخاص حقوقی به 750 میلیون تومان هم می‌رسد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها