جمعه, 1 تیر 1403 2024,June

نحوه ی ثبت نام وام 5000000000 تومانی بانک ملی + جزییات

30 اردیبهشت 1403
نحوه ی ثبت نام وام 5000000000 تومانی بانک ملی + جزییات

دارندگان پذیرنده بانک ملی که سپرده قرض الحسنه این مجموعه را دارند می‌توانند از تسهیلات پذیرنده آن بهره ببرند. سقف این تسهیلات برای قرض الحسنه 200 میلیون تومان و برای قرارداد مرابحه 5 میلیارد تومان اعلام شده است.

به گزارش بانک اول افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.

در صورتی که فردی وام در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، ماهیانه 6 میلیون و 60 هزار و 606 تومان قسط پرداخت خواهد کرد. کل سود این وام 16 میلیون تومان اعلام شده و جمع رقم وام و سود آن به 216 میلیون و 200 هزار تومان می‌رسد.

دارندگان دستگاه پذیرنده ملی چه مزایا و امتیازات دیگری خواهند داشت؟

لازم به ذکر است دارندگان دستگاه پذیرنده بانک ملی، علاوه بر دریافت وام امکان شرکت در جشنواره پذیرنده این مجموعه را دارند. منتهی افراد مایل به شرکت در این جشنواره باید دستگاه کارتخوان با حداقل 30 میلیون تومان تراکنش ماهیانه داشته باشند. ضمنا دارندگان کارت ورود به جشنواره باید پرداخت‌های بالای 200 هزار تومان خود را از طریق درگاه پرداخت، کارتخوان یا اپلیکیشن‌های پرداختی انجام بدهند.

جوایز قرعه کشی جشنواره برای دارندگان کارت خوان 10 کمک هزینه خرید خودرو 1 میلیارد تومانی و برای افراد دارای کارت 95 جایزه 10 میلیون تومانی است.

اخبار مرتبط
بانک ایران زمین، پس از طرح انتخاب، این بار در طرح انتخاب پلاس بازهم قدرت انتخات را به شما داده است. این طرح شرایط متنوعی را برای مشتریان بانک ایران زمین مهیا کرده که مهم‌ترین آنها به شرح زیر است.
از روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ سامانه برای ثبت نام وام بازنشستگان باز شده است و بازنشستگان تأمین‌اجتماعی می‌توانند برای دریافت وام ضروری ۳۰ میلیون‌تومانی ثبت‌نام کنند.
داده‌های بانک مرکزی حاکی از آن است که تسهیلات «خرید کالای شخصی» و «قرض‌الحسنه ضروری» بیش‌ترین سهم را از کل تسهیلات اعطا شده به خانوار‌ها در دو ماهه نخست امسال داشته است.
حساب سپرده که می‌توان روی آن درخواست تسهیلات مذکور را داد باید بلندمدت باشد. همچنین سود این تسهیلات 15 درصد اعلام شده و به منظور دریافت آن باید دو ضامن معتبر هم صنف متقاضی معرفی شوند. علاوه بر این سپرده متقاضی نیز تا زمان تسویه اقساط مسدود خواهد شد. مدت زمان بازپرداخت به انتخاب وام گیرنده متفاوت است اما از 36 ماه بیشتر نخواهد شد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
علی دریایی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 01 خرداد 1403

بانک ملت

مراد قسیمی
ارسال شده در : یکشنبه 30 اردیبهشت 1403

سلام

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها