یکشنبه, 27 خرداد 1403 2024,June

در مكالمات خلبان چه گذشت

05 خرداد 1403
 در مكالمات خلبان چه گذشت
ستاد كل نيروهای مسلح، گزارش اوليه هيات عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رييس‌جمهور را منتشر كرد.

به گزارش بانک اول ستاد كل نيروهاي مسلح، گزارش اوليه هيات عالي بررسي ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رييس‌جمهور را منتشر كرد.

۱-بالگرد در مسير پيش‌بيني شده از قبل ادامه مسير داده و از مسير تعيين شده پروازي خارج نشده است. حدود يك و نيم دقيقه قبل از سانحه بالگرد.

۲- خلبان بالگرد سانحه ديده با دو بالگرد ديگر گروه پروازي ارتباط برقرار كرده است.

۳- آثار اصابت گلوله يا موارد مشابه آن در اجزاي باقيمانده بالگرد سانحه ديده مشاهده نشده است.

۴- بالگرد سانحه ديده پس از برخورد با ارتفاع، دچار آتش‌سوزي شده است. 

۵- به دليل پيچيدگي منطقه، مه‌گرفتگي و درجه حرارت پايين، عمليات تجسس به شب كشيده شده و در طول شب نيز استمرار مي‌يابد و در بامداد صبح روز دوشنبه (ساعت ۵ صبح) با كمك پرنده‌هاي بدون سرنشين (ايراني) نقطه دقيق محل سانحه مشخص و نيروهاي زميني عمليات تجسس در آن نقطه حضور پيدا مي‌كنند.

۶-در مكالمات برج مراقبت با گروه پروازي نيز مورد مشكوكي مشاهده نشده است.

بخش قابل توجهي از اسناد و مدارك مرتبط با سانحه بالگرد ياد شده جمع‌آوري شده و براي بررسي برخي قطعات و اسناد، نياز به زمان بيشتري است كه پس از اتقان‌سنجي و كار تخصصي و كارشناسي دقيق‌تر در اطلاعيه‌هاي بعدي به سمع و نظر ملت شريف و انقلابي ايران خواهد رسيد./ایران جیب

اخبار مرتبط
متقاضیان برای استخدام در انتظامی کشور می‌توانند به مدیریت گزینش فرماندهی انتظامی استان‌ها در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز گزینش و استخدام به آدرس www.gozinesh.police.ir مراجعه کنند.
افخمی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد خدمات اداره ثبت اسناد و املاک به صورت غیرحضوری و الکترونیکی است، گفت: در حال حاضر بزرگترین مشکل در حوزه صدور اجرای سند مهریه است که با رشد جمعیت و کمبود نیروی کافی حجم مراجعات بیشتر شده است که با جذب نیرو در سال جدید در حال ترمیم این موضوع هستیم.
بخشنامه بانک مرکزی در خصوص مصوبه شورای فقهی بانک مرکزی با موضوع ضرورت تفهیم قراردادها با ادبیات گفتاری صحیح به مشتریان طی نامه شماره ۰۳/۶۷۰۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ توسط مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.
آیا می‌دانید کدام بانک‌ها برای کودکان افتتاح حساب می‌کنند و هر کدام از این طرح‌های بانکی چه مزایای احتمالی‌ای برای فرزندانتان دارند؟

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها