یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

شرایط دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی بانک توسعه تعاون با نرخ سود ۲ درصد

24 خرداد 1401
شرایط دریافت  وام ۵۰ میلیون تومانی بانک توسعه تعاون با نرخ سود ۲ درصد

به گزارش بانک اول بانک توسعه تعاون در طرح تسهیلاتی متفاوتی، امکان ارائه ی وام تا سقف ۵۰ میلیون تومان را برای مشتریان خود فراهم ساخته است این وام فقط و فقط در قالب کارت اعتباری پرداخت می شود.

توجه داشته باشید نوع ضمانت موردنیاز برای بهره مندی از وام ۵۰ میلیون تومانی بانک توسعه تعاون، مسدودی سپرده می باشد! البته حساب سپرده موردنیاز نیز حساب سپرده کوتاه مدت عادی است. لازم به بیان است سود سپرده در این طرح تسهیلات بانکی، ۳ درصد می باشد.

در طرح مفید بانک توسعه تعاون مدت زمان مسدودی سپرده برحسب زمان بازپرداخت انتخابی فرد وام‌ گیرنده تا زمان تسویه کامل سپرده است (این مدت زمان، جداکثر ۳۶ ماه می باشد). البته درباره حداکثر زمان بازپرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی بانک توسعه تعاون نیز بایستی گفت زمان بازپرداخت این وام ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماه بر اساس ضریب برابری وام متفاوت و به انتخاب فرد وام‌ گیرنده است.

قسط وام

مبلغ قسط وام برای بازپرداخت ۱۲ ماهه، ۴.۲۱۱.۹۴۳ میلیون تومان است.

مبلغ قسط وام برای بازپرداخت ۳۶ ماهه، مبلغ ۱,۴۳۲,۱۲۹ میلیون تومان است؛

مجموع رقم وام و سود

این مبلغ برای بازپرداخت ۱۲ ماهه، ۵۱.۶۶۱.۶۶۶ میلیون تومان است.

این مبلغ برای بازپرداخت ۳۶ ماهه، مبلغ ۵۲,۶۶۱,۶۶۶ میلیون تومان است؛

در انتها لازم به بیان است بهره مندی از طرح تسهیلاتی بانک توسعه تعاون با نرخ سود ۲ درصد، هزینه ی جانبی ۵۶۰ هزار تومانی دارد! ۵۶۰ هزار تومان هزینه ی جانبی شامل آبونمان کارت اعتباری و تشکیل پرونده می باشد.

اخبار مرتبط
وام مسکن ایثارگران، وامی است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. از شرایط اصلی این وام، ایثارگر بودن متقاضی است، همچنین مبلغ این وام باتوجه به شهر محل زندگی متقاضی بین ۳۰۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌باشد.
افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.
در عین حال تمامی دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک همانند سایر حسابهای قرض الحسنه پس انداز، تا پایان مهلت جشنواره یعنی پایان خردادماه ۱۴۰۳ می توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند.
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
علی اصفهانی
ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 10 بهمن 1402

درخواست وام ۵۰میلونی فوری دارم

علی نوری شورابی
ارسال شده در : پنجشنبه 09 آذر 1402

درخواست وام ضروری را دارم

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها