دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

شرایط لازم برای دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا

24 خرداد 1401
شرایط لازم برای دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک سینا

به گزارش بانک اول افرادی که مایل به دریافت این نوع تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک سینا سپرده قرض الحسنه داشته باشند. در غیر این صورت فرد باید در یکی از شعب بانک سینا سپرده قرض الحسنه افتتاح کند. سود این وام 18 درصد اعلام شده، ضمنا کف مبلغ تسهیلات هم 5 میلیون تومان است. متقاضیان برای این نوع تسهیلات حتما باید ضامن رسمی معتبر یا سند ملکی را به بانک ارائه دهند. زمان بازپرداخت برای این وام هم با توجه به مبلغ تسهیلات و موارد این چینی تعیین می‌شود، اما حداکثر مدت آن 60 ماه است.

 

مبلغ هزینه‌های جانبی برای وام 200 میلیون تومانی طرح ارمغان چقدر است؟

 

هزینه‌های جانبی با توجه به نوع ضمانت متفاوت است و در صورتی که سند ملکی به عنوان ضمانت ارائه شود، وام گیرنده باید یک میلیون تومان به بانک پرداخت کند. اما اگر ضامن رسمی ارائه شود، مبلغ هزینه جانبی کاهش پیدا خواهد کرد و 100 هزار تومان خواهد بود. طبق معمول قوانین بانکی، نداشتن بدهی معوق به شبکه بانکی و چک برگشتی برای دریافت وام ضروری است.

در صورتی که فرد وام 200 میلیون تومانی را با نرخ سود 18 درصد و مدت بازپرداخت 60 ماهه دریافت کند، باید ماهیانه 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان قسط بپردازد. کل سود این مقدار وام، 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و جمع مبلغ وام و سود آن 305 میلیون و 721 هزار و 129 تومان است.

اخبار مرتبط
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر اینکه خدمات رفاهی و معیشتی این صندوق همچنان ادامه خواهد داشت، یادآور شد: این تفاهم نامه هفته گذشته با بانک صادرات ایران منعقد شده تا در سال ۱۴۰۳ بتوانیم در راستای حمایت از معیشت بازنشستگان عزیز تسهیلات بهتری را ارائه کنیم.
دریافت این وام از بانک رسالت با سفته نیز امکان‌پذیر بوده و به همین دلیل این وام به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین تسهیلات بانکی شناخته می‌شود.
در مراکز استان‌ها و سایر کلانشهرها این رقم۱۵۰ میلیون تومان می‌باشد. برای سایر شهرها، متقاضیان می‌توانند تا۱۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنند. در روستاها، سقف وام۴۰ میلیون تومان تعیین شده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، فرآیند ثبت‌نام برای وام اجاره مسکن در سال گذشته از تاریخ ۲۶ خرداد آغاز و تا ۳۰ آذر ادامه یافت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها