چهارشنبه, 30 خرداد 1403 2024,June

آزمون های «مدیریت ریسک موسسات اعتباری» و «بانکداری اسلامی» برگزار می شود

18 دی 1402
آزمون های «مدیریت ریسک موسسات اعتباری» و «بانکداری اسلامی» برگزار می شود

بیست و ششمین و بیست و هفتمین آزمون سنجش صلاحیت حرفه‌ای داوطلبان تصدی سمت‌های مدیریتی در بانک‌ها و موسسات اعتباری در زمینه گواهینامه «مدیریت ریسک موسسات اعتباری» و «بانکداری اسلامی» برگزار می شود.

به گزارش  بانک اول  به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، بیست و ششمین و  بیست و هفتمین آزمون سنجش صلاحیت حرفه‌ای داوطلبان تصدی سمت‌های مدیریتی در بانک‌ها و موسسات اعتباری در زمینه گواهینامه «مدیریت ریسک موسسات اعتباری» و «بانکداری اسلامی»، مطابق زمان بندی ذیل توسط اداره آموزش و توسعه دانش در محل مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران به نشانی خیابان پاسداران، ایستگاه ضرابخانه، پلاک 195 ‌برگزار می‌شود.

همچنین شماره تلفن 29955477 ( سرکار خانم محمدی ‏‏- گروه آموزش شبکه بانکی و صلاحیت¬های حرفه-ای)، پاسخگوی ابهامات و سوالات احتمالی متقاضیان شرکت در آزمون مذکور است.

اخبار مرتبط
بانک دی به منظور تامین نیرو در مدیریت امور پشتیبانی، نیروی خدماتی جذب می‌کند.
جهرمی به موج قطعی برق و گاز در سال‌های گذشته اشاره کرد و ادامه داد: در دولت سیزدهم و با مدیریت رییس جمهور مردمی، مدیریت مصرف برق و گاز با همراهی مردم کنترل شد و ما در یک‌هزار روز دولت سیزدهم نتایج خوبی را در پایداری آب، برق و گاز حتی در فصول گرم سال شاهد بودیم.
چگونگی دعوت به مصاحبه بر اساس اولویتهای مورد نیاز از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی به اطلاع خواهد رسید.
شایان ذکر است، افراد متقاضی باید ساکن و بومی استان/شهرستان/شهر مورد تقاضای مربوطه (مطابق استان/شهرهای مندرج در جداول) باشند و همچنین آمادگی خدمت در هریک از واحدهای بانک رفاه کارگران (بنابه تشخیص و صلاحدید بانک) را داشته باشند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها