دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

معاملات صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین آغاز شد

21 دی 1402
معاملات صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین آغاز شد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده به‌طور رسمی مجوز مجموع ۱۱ صندوق نقدی قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) را صادر کرد و به آن‌ها اجازه داد تا معاملات خود را در تمام بورس‌های اوراق بهادار ملی ثبت‌شده این کشور آغاز کنند.

به گزارش بانک اول آژانس در این سند تصریح کرده است تاییدیه به گری اسکیل، بیت ویز، هشدکس، والکری، آرک اینوست، اینوسکو، گلکسی، ون اک، فیدلیتی، فرانکلین، بلک راک و ویزدم تری داده شده است.

این تصمیم پس از هشدار نادرست دیروز گرفته شد که ظاهرا نگرانی‌ها را در مورد آینده صندوق‌های قابل معامله در بورس برانگیخت. توجه به این نکته مهم است که به نظر می‌رسد مشکلات فنی باعث اختلال در دسترسی به پرونده فهرست تاییدیه‌های مورد انتظار در وب‌سایت کمیسیون شد و افراد با «خطای ۴۰۴» روبرو شدند که سند را از دسترس خارج می‌کند. بعد از گزارش این مورد، سند موردنظر از طریق پیوند دیگری در وب سایت آژانس قابل دسترسی شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۷۷ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۳.۴۸ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۴۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۱.۳۴ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۵.۵۶ میلیارد دلار است که ۳۷.۱۱ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۸.۵ میلیارد دلار است که ۷.۳۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۱۰۱میلیارد دلار است که ۸۷.۴۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۳۴ دقیقه به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۴۶ هزار و ۴۲۵.۲۳دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۹۲ درصد افزایش

 

۲- اتریوم

قیمت: ۲۶۱۷.۷۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۰.۶۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۷.۲۵ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۵ درصد کاهش

۴- بایننس کوین

قیمت: ۳۰۶.۳۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۵ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۴۳ درصد کاهش

۵- سولانا

قیمت: ۱۰۰.۰۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۵ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۸۱ درصد کاهش

۶- ریپل

قیمت: ۰.۶۰۳۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۹۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۳.۶۰ درصد افزایش

۷- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش

۸- کاردانو

قیمت: ۰.۵۷۹۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۲.۸۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۵ درصد افزایش

۹ - آوالانچ

قیمت: ۳۸.۶۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۲.۰۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۴۴ درصد افزایش

۱۰ - دوج کوین

قیمت: ۰.۰۸۳۹۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۵.۱۷ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۰۴ درصد افزایش

اخبار مرتبط
هر دستگاه استخراج بیت‌کوین (ماینر) به طور متوسط توان مصرفی به‌اندازه پنج یخچال ۲۰ فوت و چهار کولر آبی دارد و به همین دلیل استخراج‌های غیرمجاز به دلیل ایجاد اختلال در شبکه توزیع، می‌تواند باعث بروز آسیب به وسایل برقی شهروندان شود.
پلتفرم‌هایی مانند اوپن‌سی (OpenSea) و نیفتی گیتوی (Nifty Gateway) امکان خریدوفروش NFTها را فراهم می‌کنند. وظیفه شما برای کسب درآمد این است که روندهای بازار را بررسی کنید تا بتوانید NFTهای خود را با بهترین قیمت بخرید و به بهترین قیمت به فروش برسانید.
بازار ارز دیجیتال در سال‌های اخیر به دلیل داشتن فرصت‌های زیاد برای کسب سود، بسیار محبوب شده است. سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هر چند در کلیات بسیار شبیه سرمایه‌گذاری در بازارهایی مانند سهام یا فارکس است اما تفاوت‌هایی هم با آن‌ها دارد.
مبادله ریپل روشی متمرکز است که کمک می‌کند تا تراکنش‌های برون مرزی را سریع‌تر و با کارمزد کمتر انجام دهید. در این مطلب نگاه دقیق‌تری به ریپل خواهیم داشت و نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم. ریپل سابقه‌ای طولانی در بین ارز‌های دیجیتال دارد و حتی ۴ تا ۵ سال قبل از بیت کوین پیشی گرفته است. با این حال، علیرغم تاریخچه آن، بسیاری از کاربران هنوز ریپل و XRP و نحوه ارتباط این دو را با هم اشتباه می‌گیرند

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها