ﺳﻪشنبه, 9 خرداد 1402 2023,May

وام 20 میلیون تومانی بانک مهر ایران چه شرایطی دارد؟

28 اسفند 1401
وام 20 میلیون تومانی بانک مهر ایران چه شرایطی دارد؟

مشتریان بانک مهر ایران که کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از طریق طرح «اندوخته اجتماعی» تا سقف 20 میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت کنند. افراد به منظور دریافت این تسهیلات باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده قرض الحسنه داشته باشند.

به گزارش بانک اول آن دسته مشتریان بانک قرض الحسنه مهر ایران که مایل به دریافت وام 20 میلیون تومانی این مجموعه هستند باید حداقل چهار ماه از مدت زمان افتتاح حساب ایشان گذشته باشد. ضمنا متقاضیان تسهیلات باید حداقل 1 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها چهار درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات 24 ماه است که به ازای هر یک ماه بیشتر ماندن پول در حساب متقاضیان، شش ماه به زمان پرداخت اقساط اضافه خواهد شد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به 451 هزار و 581 تومان می‌رسد. کل سود تسهیلات 1 میلیون و 675 هزار و 892 تومان خواهد بود که این مبلغ بدون کارمزد محاسبه شده است. مجموع رقم وام و سود آن هم به 21 میلیون و 753 هزار و 333 تومان خواهد بود.

با برخی از خدمات بانک مهر ایران آشنا شوید

بانک قرض الحسنه مهر ایران یکی از بانک‌های نوپای کشور است که تمامی خدمات بانکی اعم از طرح‌های اعتباری قرض الحسنه، سپرده‌ گذاری، طرح‌های مسئولیت اجتماعی، قراردادها، قانون جدید چک، اوراق قرض الحسنه و بیمه عمر رایگان را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

این بانک تسهیلات و وام‌های زیادی را در قالب قرض الحسنه به مشتریان خود اعطا کرده است. براساس گزارش روابط عمومی بانک مهر ایران، این مجموعه وام‌های تکلیفی هم به مشتریان پرداخت می‌کند.

اخبار مرتبط
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت مردم می‌توانند از یک میلیون تا ۳۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره از صندوق قرض‌الحسنه مهر ایران با مراجعه به شعب دربافت کنند
بر اساس این مصوبه بانک مرکزی موظف است در صورت تصویب شورای عالی مسکن از طریق بانک‌های عامل نسبت به پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به گروه‌های هدف با تعیین وزارت راه و شهرسازی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام کند.
خزعلی با اشاره به اینکه تسهیلات ارائه شده بیشتر به منظور تهیه مواد اولیه و بازار فروش محصولات صنایع‌دستی است، ادامه داد: عمدتا این تسهیلات به زنان کارآفرین به منظور تهیه مواد اولیه اعطا می‌شود. برای مثال برای زنان قالی‌باف تسهیلاتی در نظر گرفته می‌شود که از تهیه مواد اولیه مانند دار و نخ گرفته تا پیدا کردن بازار فروش را شامل می‌شود.
کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی (اشخاص حقیقی و حقوقی) و تمامی دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه‌های علوم پزشکی، سازمان‌ها، مؤسسات، مراکز آموزشی، خدماتی، بهداشتی، درمانی و بیمارستانهای خصوصی و ... جامعه هدف این طرح را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها