شنبه, 2 تیر 1403 2024,June

زمان حراج سوم شمش طلا اعلام شد

05 بهمن 1402
زمان حراج سوم شمش طلا اعلام شد

سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران از عرضه بیش از ۱۰۰ کیلوگرم شمش طلا استاندارد در روز یکشنبه ۸ بهمن ماه خبرداد.

به گزارش بانک اول ،‌ اصغر بالسینی سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد: دومین حراج حضوری شمش طلای استاندارد در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با عرضه ۳۷ کیلوگرم شمش طلای رفع تعهد ارزی در روز چهارشنبه ۴ بهمن برگزار شد؛ از این میزان عرضه که براساس مکانیسم عرضه و تقاضا و روش حراج حضوری صورت گرفت، ۵ کیلوگرم شمش با میانگین قیمت ۳ میلیارد و ۶۰۳ میلیون تومان برای هر قطعه یک کیلوگرمی با عیار ۹۹۵ در هزار مورد معامله قرار گرفت.

تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران، در روز یکشنبه ۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ شاهد عرضه بیش از ۱۰۰ کیلوگرم شمش طلای استاندارد خواهد بود.

اخبار مرتبط
سی و چهارمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز یک شنبه سوم تیر ماه 1403 برگزار خواهد شد. این حراج از ساعت 12 الی 16 در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. متقاضیان خرید شمش طلا می توانند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال(350 میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت 24 روز شنبه دوم تیر ماه، در سی و چهارمین حراج این مرکز شرکت کنند.
امروز قیمت طلا در بازار پایین آمد، قیمت سکه امامی به ۴۰,۵۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و پانصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، بدون تغییر است.
سیزدهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۴ تیرماه ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود.
طلای آب شده باید از یک مکان مطمئن و دارای مشخصات فاکتور و کد انگ خریداری شود. این توصیه محمد کشتی‌آرای، رئیس پیشین اتحادیه طلا و جواهر تهران به مردم موقع خرید طلای آب شده است

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها