دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

کاهش ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه در معاملات امروز بازار طلا

30 بهمن 1402
کاهش ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه در معاملات امروز بازار طلا

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار و نیم سکه در معاملات امروز بازار تهران با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی همراه شد.

به گزارش بانک اول و بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه ۳۰ بهمن) با ۱۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته، ۳۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۲۰۰ هزار تومان افت نسبت به روز گذشته، ۳۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم‌سکه امروز با ۱۵۰ هزار تومان کاهش قیمت، ۱۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و ربع‌سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش، ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی نیز با ۵۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته، ۶ میلیون تومان دادوستد شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در امروز در بازار طلای تهران ۲ میلیون و ۸۲۸ هزار تومان معامله شد که ۷ هزار تومان کاهش قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد./ایرنا

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها