دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت

01 اسفند 1402
قیمت سکه ۳۰۰ هزار تومان کاهش یافت

- قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز بازار تهران برای دومین روز متوالی نزولی بود و با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی به کانال ۳۲ میلیون تومان بازگشت.

به گزارش بانک اول  و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (سه‌شنبه یکم اسفند ماه) بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، با ۳۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته، ۳۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۱۵۰ هزار تومان افت نسبت به روز گذشته، ۳۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

نیم‌سکه در بازار تهران بدون تغییر، ۱۸ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و ربع‌سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش، ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد. سکه گرمی امروز با ۵۰ هزار تومان افت نسبت به روز گذشته، ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در امروز در بازار طلای تهران ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته ۲ هزار تومان کاهش قیمت را تجربه کرد.

نرخ هر انس طلا در بازارهای جهانی نیز با ۹ دلار افزایش به ۲۰۲۷ دلار رسید./ایرنا

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها