چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1403 2024,April

قیمت سکه افزایشی شد

10 اسفند 1402
قیمت سکه افزایشی شد

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (پنجشنبه، دهم اسفند) در بازار طلای تهران با ۲۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته به ۳۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید.

به گزارش  بانک اول  قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران با 200 هزار تومان افزایش نسبت به روزکاری گذشته (چهارشنبه، نهم اسفند) 33 میلیون و 950 هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم هم با 200 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز، 32 میلیون تومان معامله شد.

نیم‌ سکه و ربع سکه در بازار تهران امروز بدون تغییر نسبت به دیروز، 18 میلیون و 950 هزار تومان و ربع‌سکه 11 میلیون و 950 هزار تومان معامله شد.

سکه گرمی نیز با 50 هزار تومان افزایش به قیمت 6 میلیون و 200 تومان خرید و فروش شد.

هر گرم طلای 18 عیار در روز جاری در بازار طلای تهران 2 میلیون و 906 هزار و 500 تومان معامله شد.

نرخ هر اُنس طلا در بازارهای جهانی بدون تغییر در قیمت 2 هزار و 34 دلار ماند./ایرنا

اخبار مرتبط
بنا بر نظر بسیاری از کارشناسان اقتصادی، ازآنجایی‌که بازار طلا با مشکلاتی از قبیل فعالیت بدون دریافت مجوز، خریدوفروش با حساب‌های اجاره‌ای و فعالیت‌های ارزی برخی سودجویان به اسم طلافروش و فروش طلا با عیار پست مواجه است، این بازار نیازمند یک ساماندهی در تمامی بخش‌های صنفی و معاملاتی خود می باشد.
، بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.
با برگزاری بیستمین حراج حضوری شمش طلای مرکز مبادله ایران، حجم معاملات این تالار طی 3 ماه از مرز 2,7 تن گذشت.، حراج حضوری شمش طلا از 27 دی ماه 1402 در مرکز مبادله ایران آغاز و با گذشت 3 ماه و برگزاری 20 حراج، 2716 کیلوگرم شمش طلای استاندارد با عیار حداقل 995 در هزار معامله شد.
آن‌طور که آمارها نشان می‌دهند نیم‌سکه نه فقط در بازار آزاد، بلکه در حراج‌های مرکز مبادله نیز در صدر تقاضای متقاضیان است. همچنین طبق اعلام بانک مرکزی سقف تراکنش غیرحضوری دوبرابر شده و روزانه به ۲۰۰میلیون تومان رسیده است.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها