پنجشنبه, 3 خرداد 1403 2024,May

فرایند زمانی تحویل سکه طلا از شعب بانکی

17 اسفند 1402
فرایند زمانی تحویل سکه طلا از شعب بانکی

فرایند زمانی تحویل سکه به صورت فیزیکی از شعب بانکی بعد از برنده شدن در حراج سکه مرکز مبادله ارز و طلای ایران را در این اینفوگرافیک ببینید.

به گزارش بانک اول فرایند زمانی تحویل سکه به صورت فیزیکی از شعب بانکی بعد از برنده شدن در حراج سکه مرکز مبادله ارز و طلای ایران را در این اینفوگرافیک ببینید.

فرایند زمانی تحویل سکه طلا از شعب بانکی

اخبار مرتبط
در حال حاضر این سوال مطرح می‌شود که اکنون که طلا اندکی نفس تازه می‌کند، زمان آن نزدیک است که نقره، بسترهای از دست رفته را جبران کند. چرا که نقره افزایش یافته و به سطحی رسیده است که در بیش از یک دهه دیده نشده بود، با این حال مطابق با اعداد ارائه‌شده توسط AJ Bell همچنان یک سوم کمتر از رکورد سال 2011 خود معامله می‌شود.
اما با اعلام اخبار حادثه بالگرد رییس جمهوری که منجر به شهادت ایشان و هیات همراه شد، دلال ها و برخی افراد معلوم‌الحال سعی در ماهیگیری از آب گل‌الود داشتند، انها با ایجاد التهاب در بازار ارز باعث شدند قیمت دلار از 56 هزار تومان طی چند ساعت به بالای 60 هزار تومان برود.
، بازار امروز شاهد افت قیمت طلا، سکه و دلار در مقایسه با روز گذشته است.
این روز‌ها عده زیادی از مردم بخشی از سرمایه خود را به طلای دست دوم تبدیل می‌کنند. اجرت پایین‌تر و نوسانات قیمت کمتر نسبت به دلار و دیگر کالا‌ها از جمله دلایل محبوبیت خرید طلای دست دوم به حساب می‌آید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها