دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

افزایش قیمت سکه پس رکوردشکنی طلا در بازارها جهانی

19 اسفند 1402
افزایش قیمت سکه پس رکوردشکنی طلا در بازارها جهانی

هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (شنبه، ۱۹ اسفند) بازار طلای تهران با توجه به رکوردشکنی قیمت اُنس طلا در بازارهای جهانی به ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.

به گزارش بانک اول قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز ۳۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، نیم‌ سکه ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ربع سکه به ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

سکه گرمی امروز ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران به سه میلیون و ۱۶۳ هزار و ۹۰۰ تومان رسید.

نرخ هر اُنس طلا در بازارهای جهانی روز گذشته (جمعه آخرین روز کاری هفته میلادی) در ادامه رکوردشکنی‌های خود به ۲۱۷۸ هزاردلار است./ایرنا

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها