دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

قیمت‌ها در بازار طلا نزولی شد/ ریزش ۸۰۰ هزار تومانی نرخ سکه

20 اسفند 1402
قیمت‌ها در بازار طلا نزولی شد/ ریزش ۸۰۰ هزار تومانی نرخ سکه

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (یکشنبه، ۲۰ اسفند) بازار طلای تهران با کاهش ۸۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۳۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

به گزارش بانک اول  هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران ۳۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دادوستد شد که نسبت به روز گذشته ۸۰۰ هزار تومان افت قیمت را تجربه کرده است.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۸۰۰ هزار تومان کاهش به ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید؛ همچنین نیم‌ سکه با ۴۰۰ هزار تومان کاهش به ۲۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و ربع سکه با ۱۵۰ هزار تومان کاهش به ۱۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله رسید.

سکه گرمی امروز با ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت، ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران با ۵۷ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش قیمت به سه میلیون و ۱۰۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

نرخ جهانی هر اُنس طلا امروز به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی همچون روز گذشته ۲۱۷۸ هزار دلار است./ایرنا

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها