دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

افزایش نرخ سکه در مقابل کاهش قیمت طلا در بازار تهران

21 اسفند 1402
افزایش نرخ سکه در مقابل کاهش قیمت طلا در بازار تهران

هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (دوشنبه، ۲۱ اسفند) بازار طلای تهران با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۳۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید، اما قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار تهران کاهش داشت.

به گزارش  بانک اول  قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران ۳۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دادوستد شد که نسبت به دیروز ۲۰۰ هزار تومان افزایش داشت.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش به ۳۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید.

نیم‌ سکه با افزایش ۴۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد اما ربع سکه با ۵۰ هزار تومان کاهش به ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید.

قیمت سکه گرمی امروز با ۱۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به دیروز، ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران در معاملات روز جاری سه میلیون و ۱۰۲ هزار و ۷۰۰ تومان قیمت خورد که نسبت به روز گذشته ۳۴۰۰ تومان کاهش را ثبت کرد.

قیمت جهانی هر اُنس طلا امروز در بازارهای جهانی با افت یک دلاری به ۲۱۷۷ دلار رسید./ایرنا

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها