دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

آغاز هفتمین جلسه حراج سکه از ساعت 12 امروز + جزئیات

23 اسفند 1402
آغاز هفتمین جلسه حراج سکه از ساعت 12 امروز + جزئیات

طی شش جلسه حراج سکه طلا در مجموع 68 هزار و 441 قطعه سکه به متقاضیان تخصیص داده شد که شامل 57 هزار و 731 قطعه ربع‌سکه، 7678 قطعه نیم‌سکه و 3032 تمام‌سکه است.

به گزارش بانک اول ششمین حراج سکه طلا در روز سه‌شنبه 22 اسفندماه برگزار شد و از مجموع 13 هزار و 305 قطعه ربع‌سکه ثبت‌سفارش‌شده، 7832 قطعه با میانگین قیمت 12 میلیون و 336 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد، همچنین، 4958 قطعه نیم‌سکه نیز ثبت سفارش شد که 3095 قطعه با قیمت 19 میلیون و 495 هزار تومان تخصیص داده شد.

همچنین، از مجموع 6755 قطعه تمام‌سکه ثبت‌سفارش‌شده، 3032 قطعه با میانگین 34 میلیون و 683 هزار تومان به متقاضیان تخصیص داده شد. بدیهی است بین متقاضیان افرادی بالاتر و افرادی پایین‌تر از این قیمت‌ها، قیمت پیشنهادی اعلام کرده‌اند و به آنها سکه تخصیص داده شده است.

به گزارش سایت طلا، هفتمین جلسه حراج سکه طلا نیز از ساعت 12 امروز چهارشنبه مورخ 23 اسفند ماه 1402 با عرضه تمام‌سکه، نیم‌سکه و ربع‌سکه برگزار خواهد شد.

این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به‌آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می‌شود و دارایی موضوع هفتمین حراج، تمام‌سکه، نیم‌سکه و ربع‌سکه بهار آزادی ضرب سال 1386 بانک مرکزی و بدون بسته‌بندی است. حداکثر حجم سفارش و خرید برای هر متقاضی مجموعاً 5 قطعه سکه است، به‌نحوی که می‌توان 5 قطعه ربع‌سکه، یا 5 قطعه نیم‌سکه، یا 5 قطعه تمام‌سکه، و یا ترکیبی از هر سه شامل تمام‌سکه، نیم‌سکه و ربع‌سکه باشد که جمع هر سه باهم نباید بیش از 5 قطعه باشد.

شروع جلسه حراج رأس ساعت 12 است و بازه ثبت سفارش نیز از ساعت 12 الی 15 خواهد بود. بازه نظارت و تخصیص نیز از ساعت 15 تا 16 همان روز است و ساعت 16 نیز نتایج حراج اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ متقاضیان شرکت در حراج‌های سکه طلای سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، می‌توانند طی 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز اقدام به ثبت‌نام و احراز هویت کنند.

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها