یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

شرایط دریافت وام00/000/ 300 میلیون تومانی بانک مهر بدون ضامن / با سود صفر درصد

16 فروردین 1403
شرایط دریافت وام00/000/ 300 میلیون تومانی بانک مهر بدون ضامن / با سود صفر درصد

بانک قرض الحسنه مهر ایران برای آن دسته از مشتریان حقیقی دارای سپرده قرض الحسنه که بین یک تا سه ماه حساب میانگین ایجاد کرده‌اند، امکان درخواست برای طرح تسهیلاتی «پیشبرد» را فراهم کرده است. البته این افراد باید حداقل 10 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند.

به گزارش بانک اول در طرح پیشبرد بانک مهر ایران اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند به ترتیب تا سقف ۳۰۰ و ۷۵۰ میلیون تومان تسهیلات ۶ ماهه بدون سود و کارمزد دریافت کنند

شرکت
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
نام وام
پیشبرد
نیاز به سپرده
1

بین ۱-۳ ماه میانگین حساب نیاز است

حداکثر زمان بازپرداخت
6 ماه
نوع ضمانت
اعتبارسنجی
سقف وام
300 میلیون تومان

برای اشخاص حقوقی ۷۵۰ میلیون تومان است

حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
میزان سپرده
10,000,000
نسبت مبلغ وام به میزان سپرده
450 %
سپرده جداگانه
-
هزینه‌های جانبی

۲۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

قسط وام
50,000,000 تومان
شرایط و مقررات
  • وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد
نام وام
پیشبرد
نوع ضمانت
اعتبار شغلی
 

برای اشخاص حقوقی پروانه کسب نیاز است

حداکثر زمان بازپرداخت
6 ماه

اخبار مرتبط
از چه بانک‌هایی می‌توانیم این وام را بگیریم؟ مبلغ این وام چقدر است؟ اگر کسب و کاری دارید که از دستگاه کارتخوان به منظور دریافت وجه از مشتری استفاده می‌کنید. باید بگوییم شما می‌توانید تقاضای دریافت وام ویژه دستگاه کارتخوان را داشته باشید
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها