دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

بهترین ساعت برای سوددهی بیت کوین

18 فروردین 1403
بهترین ساعت برای سوددهی بیت کوین

به گفته تحلیلگران، بیت کوین از زمان راه‌اندازی ETFهای اسپات خود، بیشترین سوددهی روزانه خود را خارج از ساعات معاملاتی ثبت کرده است.

به گزارش بانک اول به نقل از  رمزارز، این روند برعکس روند مشاهده‌شده در دو سال گذشته است، زمانی که بیشترین سوددهی روزانه بیت کوین در ساعات معاملاتی ایالات متحده بود و قیمت این رمزارز در طول ساعات معاملات آسیایی کاهش پیدا می‌کرد.

مارکوس تیلن (Markus Thielen)، بنیانگذار شرکت 10X Research، با اشاره به این موضوع می‌گوید:

«معامله‌گران می‌توانند از این اطلاعات استفاده کنند و بیت کوین را قبل از ساعات معاملاتی ایالات متحده بخرند و چند ساعت بعد بفروشند.»

تیلن افزود: «ما از طریق تجزیه و تحلیل داده‌ها متوجه شدیم که بیت کوین ۱ تا ۴ ساعت قبل از شروع معاملات ETFهای ایالات متحده در آن روز، تمایل به رشد دارد.»

در همین راستا، داده‌های بازار نشان می‌دهند که در تاریخ ۴ آوریل، قیمت بیت کوین طی چهار ساعت قبل از افتتاح بازار ایالات متحده، تقریباً ۲٫۶ درصد افزایش یافت، در حالی که قیمت آن در طول ساعات معاملاتی ایالات متحده فقط حدود ۰٫۶ درصد رشد داشت.

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ نیز با انتشار توییتی در تاریخ ۵ آوریل، می‌گوید:

«اکثریت قریب به اتفاق ۴۰ درصد رشد بیت کوین از زمان راه‌اندازی ETFهای این رمزارز، خارج از ساعات معاملاتی بازار ایالات متحده اتفاق افتاده است.»

 ساعات معاملاتی ایالات متحده، ساعات کار بورس نیویورک (NYSE) و بورس نزدک است که از ساعت ۲:۳۰ تا ۹ بعد از ظهر UTC ادامه دارد.

در نهایت، توجه داشته باشید که عملکرد بیت کوین در ساعات مختلف روز می‌تواند بینش مفیدی به شما بدهد، اما نباید مبنای استراتژی سرمایه‌گذاری شما باشد؛ چراکه بازار ارزهای دیجیتال به بی‌ثباتی و پرنوسانی مشهور است.

اخبار مرتبط
هر دستگاه استخراج بیت‌کوین (ماینر) به طور متوسط توان مصرفی به‌اندازه پنج یخچال ۲۰ فوت و چهار کولر آبی دارد و به همین دلیل استخراج‌های غیرمجاز به دلیل ایجاد اختلال در شبکه توزیع، می‌تواند باعث بروز آسیب به وسایل برقی شهروندان شود.
پلتفرم‌هایی مانند اوپن‌سی (OpenSea) و نیفتی گیتوی (Nifty Gateway) امکان خریدوفروش NFTها را فراهم می‌کنند. وظیفه شما برای کسب درآمد این است که روندهای بازار را بررسی کنید تا بتوانید NFTهای خود را با بهترین قیمت بخرید و به بهترین قیمت به فروش برسانید.
بازار ارز دیجیتال در سال‌های اخیر به دلیل داشتن فرصت‌های زیاد برای کسب سود، بسیار محبوب شده است. سرمایه گذاری در ارز دیجیتال هر چند در کلیات بسیار شبیه سرمایه‌گذاری در بازارهایی مانند سهام یا فارکس است اما تفاوت‌هایی هم با آن‌ها دارد.
مبادله ریپل روشی متمرکز است که کمک می‌کند تا تراکنش‌های برون مرزی را سریع‌تر و با کارمزد کمتر انجام دهید. در این مطلب نگاه دقیق‌تری به ریپل خواهیم داشت و نحوه عملکرد آن را توضیح می‌دهیم. ریپل سابقه‌ای طولانی در بین ارز‌های دیجیتال دارد و حتی ۴ تا ۵ سال قبل از بیت کوین پیشی گرفته است. با این حال، علیرغم تاریخچه آن، بسیاری از کاربران هنوز ریپل و XRP و نحوه ارتباط این دو را با هم اشتباه می‌گیرند

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها