شنبه, 2 تیر 1403 2024,June

عقب نشینی سکه به کانال ۴۲ میلیون تومان با ریزش ۱.۶ میلیون تومانی

19 فروردین 1403
عقب نشینی سکه به کانال ۴۲ میلیون تومان با ریزش ۱.۶ میلیون تومانی

قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز (یکشنبه، ۱۹ فروردین) با کاهش یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۴۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید.

 به گزارش بانک اول  هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (یکشنبه، ۱۹ فروردین) بازار طلای تهران با یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (شنبه، ۱۸ فروردین) به ۴۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید.

این در حالی است که قیمت سکه نیز روز گذشته نیز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش داشت.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با کاهش یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، ۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

قیمت نیم‌ سکه در روز جاری با ۹۰۰ هزار تومان افت به ۲۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید؛ همچنین قیمت ربع سکه با کاهش ۹۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز ۱۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

سکه گرمی نیز امروز با ۴۰۰ هزار تومان افت قیمت نسبت به روز گذشته را تجربه کرد و هفت میلیون و ۶۰۰ تومان دادوستد شد.

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران، با کاهش قیمت، سه میلیون و ۵۷۵ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز در کانال ۲ هزار و ۳۳۰ دلار است./ایرنا

اخبار مرتبط
سی و چهارمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز یک شنبه سوم تیر ماه 1403 برگزار خواهد شد. این حراج از ساعت 12 الی 16 در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. متقاضیان خرید شمش طلا می توانند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال(350 میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت 24 روز شنبه دوم تیر ماه، در سی و چهارمین حراج این مرکز شرکت کنند.
امروز قیمت طلا در بازار پایین آمد، قیمت سکه امامی به ۴۰,۵۰۰,۰۰۰ (چهل میلیون و پانصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، بدون تغییر است.
سیزدهمین جلسه حراج سکه طلا در روز دوشنبه مورخ ۴ تیرماه ماه ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. این حراج از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود.
طلای آب شده باید از یک مکان مطمئن و دارای مشخصات فاکتور و کد انگ خریداری شود. این توصیه محمد کشتی‌آرای، رئیس پیشین اتحادیه طلا و جواهر تهران به مردم موقع خرید طلای آب شده است

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها