یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

همگام با افزایش انس جهانی طلا، قیمت سکه افزایش یافت

21 فروردین 1403
همگام با افزایش انس جهانی طلا، قیمت سکه افزایش یافت

قیمت سکه تمام بهار آزادی امروز (سه شنبه، ۲۱ فروردین) با افزایش یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۴۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

 به گزارش بانک اول  هر قطعه سکه طرح جدید در معاملات امروز (سه شنبه) بازار طلای تهران با یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته (دوشنبه، ۲۰ فروردین) به ۴۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش ۹۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، ۴۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

قیمت نیم‌ سکه در روز جاری با ۸۰۰ هزار تومان افزایش به ۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت ربع سکه با افزایش ۸۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز ۱۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله شد.

سکه گرمی نیز امروز ۲۰۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته را تجربه کرد و هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران، با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی سه میلیون و ۶۲۹ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز با ۱۰ دلار افزایش به ۲ هزار و ۳۴۹ دلار رسید./ایرنا

اخبار مرتبط
سرمایه‌گذاران اکنون منتظر گزارش شاخص قیمت هزینه‌های مصرف شخصی ایالات‌متحده هستند که قرار است در روز جمعه اعلام شود تا فدرال‌رزرو چه زمانی شروع به کاهش نرخ بهره کند.
بذرافشان تاکید کرد: «این اقدام بانک مرکزی با هدف جمع شدن رانت و رسیدن مواد اولیه به دست مصرف‌کننده نهایی بود و مشکل تولید‌کننده‌ها را در ارتباط با مواد اولیه حل کرده است.»
در حال حاضر برخی از فعالان بازار می گویند روز گذشته قیمت سکه در بازار نیمه تعطیل به دلیل رشد تقاضا و کمبود عرضه به صورت هیجانی بالا رفت.
بذرافشان درباره نوسان قیمت سکه های گرمی در طول سال گذشته گفت:نوسان خاصی نسبت به ابتدای سال نداشت و در آخرین روز 7 میلیون تومان نسبت به ابتدای سال ثابت ماند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها