یکشنبه, 30 اردیبهشت 1403 2024,May

وام ۱۰۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری

25 فروردین 1403
وام ۱۰۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری

از مهم ترین مزایای این طرح آن است که بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب پرداخت می شود.

بانک رفاه کارگران به متقاضیان خرید اقساطی کالا از شــرکت های تــولیدی و توزیعی و با استفاده از ابزار واریز شناسه دار در قالب “طرح رفاه کالا و خدمات” تسهیلات پرداخت می کند.

به گزارش بانک اول، هدف از پرداخت این وام، حمایت از شرکتهای تولیدی و توزیعی و تأمین نقدینگی به منظور خرید تولیدات داخلی برای تمامی افرادی که حقوق خود را از طریق بانک رفاه دریافت می کنند.

  • کمک به ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی
  • حمایت از اقشار کم درآمد به ویژه مستمری بگیران ارجمند سازمان تامین اجتماعی و سایر حقوق بگیران جامعه از طریق تسهیل دریافت تسهیلات ارزان قیمت

تسهیلات موضوع این طرح به منظور خرید کالای ایرانی از شرکت های تولیدی و توزیعی داخلی مانند: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه و … یا تعمیرات اساسی منزل پرداخت می شود .

از مهم ترین مزایای این طرح آن است که بدون نیاز به سپرده گذاری و ایجاد میانگین حساب پرداخت می شود.

  • تمامی اشخاص حقیقی (حقوق بگیران) که از بانک رفاه کارگران حقوق دریافت می کنند.
  • مشتریان اختصاصی بانک و کارکنان و اقوام درجه یک ایشان (اقوام درجه یک شامل : پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند) در صورت داشتن درآمد مستقل و مشروط به ضمانت تسهیلات توسط مشتری اختصاصی (صاحب امتیاز تسهیلات)
  • کارکنان مشتریان مشمول بانکداری شرکتی در صورت انعقاد تفاهم نامه و قبول تعهد کسر اقساط کارکنان آنها از سوی مشتریان شرکتی
  • اعطای تسهیلات به متقاضیان طرح حاضر با ضمانت همکار شاغل بانک رفاه کارگران

سقف مبلغ تسهیلات حداکثر به میزان ۱۰۰۰ میلیون ریال تعیین شده است.

اخبار مرتبط
وام مسکن ایثارگران، وامی است که به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. از شرایط اصلی این وام، ایثارگر بودن متقاضی است، همچنین مبلغ این وام باتوجه به شهر محل زندگی متقاضی بین ۳۰۰ میلیون تا ۶۰۰ میلیون تومان می‌باشد.
افرادی که شرایط دریافت وام 200 میلیون یا 5 میلیارد تومانی طرح پذیرنده بانک ملی را دارند باید جواز و پروانه کسب را به یکی از شعب این مجموعه ارائه بدهند. در صورتی که فردی این وام را در قالب قرارداد قرض الحسنه دریافت کند، آن را با کارمزد چهار درصدی می‌گیرند. اما اگر این وام در قالب قرارداد مرابحه اعطا شود، سود آن 23 درصد خواهد بود. سقف مدت زمان پرداخت اقساط این تسهیلات به 36 ماه می‌رسد.
در عین حال تمامی دارندگان حساب قرض الحسنه پس انداز نیک همانند سایر حسابهای قرض الحسنه پس انداز، تا پایان مهلت جشنواره یعنی پایان خردادماه ۱۴۰۳ می توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند.
مبلغ وام فرزندان بازنشستگان کشوری ۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال است. کارمزد این وام ۴ درصد و مدت بازپرداخت آن ۳۶ ماهه می‌باشد. توجه داشته باشید که این وام به حساب بانک صادرات که در سیستم احکام درج شده است واریز می‌گردد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
رضا قانی
ارسال شده در : دوشنبه 27 فروردین 1403

وامی که مشکل مستمری‌بگیران رو حل کنه نمیدین ! وام تسهیلاتی که کالاهای بنجل رو بیش از ارزش واقعی بدین /این مثلا کمک به قشر ضعیف جامعه ست ؟!🤣😇

علی اکبر شکری
ارسال شده در : شنبه 25 فروردین 1403

من از بانک رفاه شعبه فارابی تبریز سوال کردم گفتند فقط با معدل سپرده حساب امکان دریافت وام وجود دارد

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها