شنبه, 30 تیر 1403 2024,July

قیمت انواع سکه و طلا در بازارهای روز ‌چهارشنبه +جدول

24 خرداد 1401
قیمت انواع سکه و طلا در بازارهای روز ‌چهارشنبه +جدول

به گزارش بانک اول در معاملات روز ‌چهارشنبه نهم تیر، قیمت سکه در نیمه روز 10 میلیون و 780 هزار تومان ثبت شد که نسبت به قیمت بسته شده روز ‌سه‌شنبه 10 هزار تومان کاهش داشته است.

امروز قیمت نیم سکه با کاهش 20 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 5 میلیون و 780 هزار تومان معامله شد. قیمت ربع سکه نیز نسبت به روز گذشته 15 هزار تومان کاهش یافت و به قیمت 3 میلیون و 738 هزار تومان مبادله شد.

قیمت سکه گرمی نیز 2 میلیون و 300 هزار تومان است که نسبت به روز سه‌شنبه 10 هزار تومان کاهش داشته است.

همچنین امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار نیز با کاهش 500 تومانی نسبت به دیروز به قیمت یک میلیون و 69 هزار و 100 تومان مبادله شد.

قیمت ارز بازارها

 

اخبار مرتبط
هر قطعه سکه طرح قدیم امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.
دلار نیوزیلند با ۰.۳۵ درصد افزایش به ۰.۶۰۷۱ دلار آمریکا رسید، اما معاملات آتی نشان داد که بازار‌ها به شرط بندی خود در مورد کاهش سه مرحله ای نرخ بهره توسط بانک مرکزی نیوزیلند در سال جاری پایبند هستند.
سی و هشتمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز یکشنبه 31 تیر ماه 1403 برگزار خواهد شد. متقاضیان خرید شمش طلای مرکز مبادله ایران می‌توانند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (350 میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت 24 روز شنبه 30 تیرماه، در سی و هشتمین حراج این مرکز شرکت کنند.
به طور کلی، در مذهب اسلام خرید و فروش طلا به عنوان یک سرمایه گذاری یا کالای تجاری مجاز است. طلای آب شده نیز مانند سایر اشکال طلا، مشمول احکام شرعی مربوط به خرید و فروش طلا می شود.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها