دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

سقوط سکه به کانال ۳۱ میلیون تومان پس از اقدام بانک مرکزی

24 دی 1402
سقوط سکه به کانال ۳۱ میلیون تومان پس از اقدام بانک مرکزی

- هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی امروز (یکشنبه، ۲۴ دی) با کاهش یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۳۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش  بانک اول هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، با ۷۰۰ هزار تومان کاهش در مقایسه با روز گذشته ۳۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان معامله شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم با کاهش یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به دیروز گذشته با نرخ ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز نیم‌سکه ۱۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز با نرخ ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران ۲ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۱۰۰ تومان داد و ستد شد.

بهای هر اُنس طلا نیز در روز جاری در بازارهای جهانی، نزدیک‌به ۲‌هزار و ۴۹ دلار بود که نسبت به روز گذشته ثابت ماند/ایرنا

اخبار مرتبط
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.
بیست‌ونهمین حراج شمش طلا امروز ساعت ۱۲ الی ۱۶ در تالار معاملات طلای مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. طی ۲۸ جلسه حراج که تاکنون برگزار شده مجموعاً ۴.۴ تن طلای با عیار ۹۹۵ در هزار معامله شده است. متقاضیان می‌توانستند با واریز مبلغ سه میلیارد و پانصد میلیون ریال (۳۵۰ میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلا تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۵ خرداد ماه، در این حراج شرکت کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها