پنجشنبه, 3 خرداد 1403 2024,May

عقبگرد سکه به کانال ۳۱ میلیون تومان

15 بهمن 1402
عقبگرد سکه به کانال ۳۱ میلیون تومان

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز (یکشنبه، ۱۵ بهمن) با کاهش ۹۰۰ هزار تومانی نسبت به‌روز گذشته ۳۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش بانک اول بر اساس نرخ اعلامی این اتحادیه، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز با کاهش ۹۰۰ هزار تومانی در مقایسه با روز گذشته، ۳۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم نیز با ۹۰۰ هزار تومان کاهش قیمت نسبت به دیروز ۲۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.

نیم‌سکه امروز با ۶۵۰ هزار تومان کاهش قیمت ۱۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه با ۵۰۰ هزار تومان افت قیمت ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز با نرخ پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دادوستد شد.

در روز جاری همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران ۲ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان معامله شد.

بهای هر اُنس طلا نیز در روز جاری در بازارهای جهانی، نزدیک به ۲ هزار و ۳۹ دلار است./ایرنا

اخبار مرتبط
در حال حاضر این سوال مطرح می‌شود که اکنون که طلا اندکی نفس تازه می‌کند، زمان آن نزدیک است که نقره، بسترهای از دست رفته را جبران کند. چرا که نقره افزایش یافته و به سطحی رسیده است که در بیش از یک دهه دیده نشده بود، با این حال مطابق با اعداد ارائه‌شده توسط AJ Bell همچنان یک سوم کمتر از رکورد سال 2011 خود معامله می‌شود.
اما با اعلام اخبار حادثه بالگرد رییس جمهوری که منجر به شهادت ایشان و هیات همراه شد، دلال ها و برخی افراد معلوم‌الحال سعی در ماهیگیری از آب گل‌الود داشتند، انها با ایجاد التهاب در بازار ارز باعث شدند قیمت دلار از 56 هزار تومان طی چند ساعت به بالای 60 هزار تومان برود.
، بازار امروز شاهد افت قیمت طلا، سکه و دلار در مقایسه با روز گذشته است.
این روز‌ها عده زیادی از مردم بخشی از سرمایه خود را به طلای دست دوم تبدیل می‌کنند. اجرت پایین‌تر و نوسانات قیمت کمتر نسبت به دلار و دیگر کالا‌ها از جمله دلایل محبوبیت خرید طلای دست دوم به حساب می‌آید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها