دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

زمان دریافت سکه متقاضیان خرید از حراجی اعلام شد + جدول زمان‌بندی تحویل سکه

26 اسفند 1402
زمان دریافت سکه متقاضیان خرید از حراجی اعلام شد + جدول زمان‌بندی تحویل سکه

خریداران سکه طلا از سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، جهت دریافت سکه طلا از شعب منتخب بانکی، طبق جدول زمانی اعلام شده مراجعه کنند.

به گزارش بانک اول خریداران سکه طلا از سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، جهت دریافت سکه طلا از شعب منتخب بانکی، طبق جدول زمانی اعلام شده مراجعه کنند.

 متقاضیان دریافت سکه طلا از شعب بانک ملی، باید مطابق با دوره زمانی تحویل هر یک از حراج ها، به شعب منتخب مراجعه کنند و بدیهی است، به مراجعه خارج از دوره های تعیین شده، ترتیب اثری داده نخواهد شد.

لازم به ذکر است، زمان تحویل به دو دوره 7 روزه با هزینه انبارداری و بدون هزینه انبارداری تقسیم می شود.  برنده حراج می تواند جهت تحویل فیزیکی سکه خود از شعبه منتخب، پس از گذشت 7 روز کاری پس از تخصیص به مدت 7 روز کاری بعد مراجعه کند؛ در این دوره فقط هزینه تحویل 300 هزار ریالی به ازای هر سکه دریافت می شود.

در صورت تاخیر در دریافت سکه، متقاضی به مدت 7روزکاری دیگر می تواند علاوه بر پرداخت هزینه تحویل با پرداخت هزینه نگهداری به مبلغ 500 هزار ریال به ازای هر قطعه، سکه خود را تحویل بگیرد.

بازار سکه و ارز , قیمت سکه , قیمت طلا ,

اخبار مرتبط
همزمان با کاهش جزیی قیمت طلا، سکه امامی در مسیر صعودی حرکت کرد
حراج جدید شمش طلا فردا سه شنبه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برگزار می‌شود.
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دیدگاه کاربران
رضا علیزاده
ارسال شده در : یکشنبه 27 اسفند 1402

فعلا که کیف پول مارا ۱۰ روزه صفر کرده و نه تونستم سکه ثبت نام کنم و نه پولمو میده. دوباره دست کرده تو جیب ملت و سکه میده.

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها