دوشنبه, 7 خرداد 1403 2024,May

سکه ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد/ کاهش ۲۴ دلاری انس جهانی طلا

18 دی 1402
سکه ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد/ کاهش ۲۴ دلاری انس جهانی طلا

هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی امروز (دوشنبه، ۱۸ دی) با ۱۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۳۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت خورد.

به گزارش بانک اول هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران، با ۱۵۰ هزار تومان کاهش در مقایسه با دیروز ۳۰ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد.

سکه بهار آزادی طرح قدیم با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۲۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

امروز نیم‌سکه ۱۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز با نرخ پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.

امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران ۲ میلیون و ۵۵۸ هزار و ۶۰۰ تومان داد و ستد شد.

بهای هر اُنس طلا نیز در روز جاری در بازارهای جهانی، نزدیک‌به ۲‌هزار و ۲۱ دلار بود که نسبت به روز گذشته ۲۴ دلار کاهش داشت./ایرنا

اخبار مرتبط
حراج جدید شمش طلا فردا سه شنبه در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برگزار می‌شود.
سی امین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز سه شنبه ۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.
بر این اساس، تا لحظه تنظیم این گزارش (ساعت ۱۴) افراد حاضر در بازار بیشتر دلالان بودند و متقاضی زیادی در بازار غیر رسمی حضور نداشت.
به عنوان یک سرمایه‌گذار، مهم است که با دقت و شفافیت تحلیل‌های مرتبط با بازار طلا را دنبال کنید. برای این کار، می‌توانید اخبار و تحلیل‌های مربوط به وضعیت اقتصادی جهانی، تغییرات در نرخ بهره، سیاست‌های پولی بانک‌های مرکزی، و تحولات سیاسی و جهانی را مورد بررسی قرار دهید. همچنین، می‌توانید به تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های مختلف از تحلیل‌گران و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری معتبر دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را دنبال کنید.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها