یکشنبه, 31 تیر 1403 2024,July

وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی بانک ملت با کارمزد 4 درصد به همه اقشار جامعه در طرح نیک وام

21 اردیبهشت 1403
وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی بانک ملت با کارمزد 4 درصد به همه اقشار جامعه در طرح نیک وام

به گزارش بانک اول بانک ملت با معرفی طرح جدید تسهیلاتی با نام نیک وام نسبت به پرداخت وام قرض الحسنه تا سقف 300/000/000 تومان به همه اقشار جامعه با کارمزد 4 درصد و اقساط تا حداکثر 36 ماه اقدام می کند.

در این طرح متقاضیان باید نسبت به افتتاح حساب مخصوص قرض الحسنه نیک و وازیز وجوه جهت کسب امتیاز به این حساب  اقدام نمایند. بدیهی است سایر حسابهای قرض الحسنه قبلی مشتریان مشمول این طرح نمی گردد .

البته حساب قرض الحسنه نیک در قرعه کشی بانک ملت که امسال برگزار می گردد شرکت داده می شود.

جدول شرایط طرح تسهیلاتی نیک وام بانک ملت :

مبلغ و شرایط طرح تسهیلاتی نیک وام بانک ملت :

حداقل مبلغ وام در طرح نیک وام بانک ملت 30 میلیون تومان و حداکثر 300 میلیون تومان است.

حداقل زمان مورد انتظار جهت کسب امتیاز و دریافت تسهیلات 4 ماه و حداکثر 12 ماه می باشد.

بر اسال جدول فوق به طور مثال اگر شخصی 100 میلیون تومان در حساب قرض الحسنه نیک پس انداز کند بعد از 4 ماه می تواند 110 میلیون تومان وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد و بزپرداخت 12 قسط دریافت نماید.

اگر همین شخص قصد داشته باشد بعد از 12 ماه با بازپرداخت 24 ماهه وام دریافت نماید می تواند 160 میلیون تومان تسهیلات دریافت کند.

امتیاز این وام قابل انتقال به اقارب درجه یک شامل : پدر ٬ مادر ٬ همسر ٬ برادر و خواهر و فرزندان است.

علاوه بر اشخاص حقیقی َ اشخاص حقوقی و شرکت ها نیز در صورتی که حقوق پرسنل خود را از طریق بانک ملت پرداخت می کنند می توانند امتیاز وام نیک را به پرسنل تحت بیمه خود واگذار کنند.

نکته1 : وام گیرنده و شخص دریافت کننده امتیاز وام نباید دارای رتبه اعتباری D و Eباشد.

نکته2: وام گیرنده و ضامنین نباید دارای چک برگشتی و یا تسهیلات معوق در شبکه بانکی کشور باشند./ بانک اول

اخبار مرتبط
بانک سرمایه در قالب طرح نسیم پذیرندگان به تمامی افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایطی که از دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت متصل به بانک سرمایه استفاده می‌کنند، وام با نرخ سود 15 درصد اعطا می‌کند. متقاضی برای دریافت این وام نیازمند حساب سپرده جاری با حداقل سه ماه کارکرد است و نباید به بانک بدهکار یا دارای قسط معوق باشد.
بانک تجارت در طرح پویا تا سقف وام ۳۰۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کند. نرخ سود این وام ۲۳ درصد و سقف مدت زمان بازپرداخت اقساط آن ۳۶ ماه تعیین شده است.
بانک صادرات در طرح تسهیلاتی تیمچه به اشخاص حقوقی که حساب سپرده قرض الحسنه با حداقل زمان خواب سه ماه در این بانک دارند تا 250 درصد میزان سپرده و بین 250 میلیون تومان تا سه میلیارد تومان، وام با نرخ سود 23 درصدی می‌پردازد. حداقل میزان سپرده‌گذاری برای دریافت این وام 100 میلیون تومان تعیین شده است اما حساب سپرده وام‌گیرنده پس از دریافت وام مسدود نمی‌شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی درباره نحوه ثبت‌نام جهت دریافت وام اشاره‌شده گفت: بازنشستگان در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف می‌توانند با مراجعه به سایت کانون بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام ۳۰میلیون‌ تومانی کنند.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

captcha


امتیاز:

دسته بندی مقالات
آخرین مقالات
تگ ها